Kruté vzpomínky *info*

24. června 2008 v 22:10 | Anterea Turner |  Kapitolovky - Seraine
Hlavní postavy: Severus Snape , Albus Brumbál , Kasiel Black , Marcus Daemon
Žánr: romantické,kruté,dobrodružné,smutné
Dostupnost: neomezená (zatím)
Děj: Severus Snape po dlouhé době zatouží po tom prohlédnout si své vzpomínky.V jeho vzpomínkách se často objevuje studentka Kasiel Black.Proč?Že by ji Snape miloval?
Prolog
Dobrá práce profesore
Nad Bradavicemi zuřila bouře.Déšť padal na střechu a sem tam uhodil blesk.Kapky pleskaly do okem prostorného sklepení.Jak stékaly prameny vody po oknech,byl mezi nimi za sklem rozpoznat obličej.Profesor Severus Snape stál před oknem a pozoroval déšť.Delší černé vlasy mu padaly do obličeje a tmavé oči pozorovaly jednotlivé kapky.Přemýšlel o minulosti.V hlavě se mu honily různé vzpomínky.Touha po tom,aby si je mohl znovu prohlédnout,aby si mohl prohlédnout ji,byla nepřekonatelná.V tom si vzpomněl na myslánku.Stačilo by se pouze dostat do Brumbálovi pracovny a na chvíli si jí vypůjčit.Potom by mohl uskutečnit svůj plán.
Toužil opět spatřit její ladné křivky za svitu luny jako tehdy..... Bylo to před 20-ti lety,když nastoupil do Bradavic jako profesor.Spatřil jí za nočního šera na školních pozemcích,jak vycházela ze Zapovězeného lesa. ,,Incendio!" zaburácelo temnou nocí a jeho hábit vzplál jasně rudým ohněm. ,,Co to má bejt?" zvolal a ladným mávnutím hůlky jí odzbrojil,až si sedla na tvrdou zem.Poté si uhasil i svůj hábit. ,,Royi,kde si se naučil tak perfektně kouzlit?" vyjekla naštvaně. ,,Vaše informace jsou mylné slečno" odpověděl chladně. ,,Tak kdo jste?" špitla ustrašeně a snažila se pomalu vstát. ,,Jsem budoucí učitel na této škole".Uchechtla se.,,Jo jasně a já jsem Královna ze Sáby" pronesla ironicky. ,,Být vámi,nežertoval bych" procedil mezi zuby a záblesk bílého světla jí odhodil až k bráně.Naštvaně zaklela,pak si ale všimla muže,jemuž se posmívala.Jeho černé oči jí měřily pohledem a rysy jeho obličeje jí připadaly působivé.Nabídl jí ruku a ona se díky ní zvedla.Zadívala se mu do očí,pozorovala je dlouho,byly nádherné a plné temnoty. ,,A vaše cťené jméno?" optal se jí po chvíli. ,,B-Blacková pane,Kasiel Blacková" vykoktala ze sebe ,,omlouvám se,že jsem se vám vysmívala" trochu se začervenala.Pouze přikývl a pozoroval ji.V tom se nad nimi ozval krákoravý smích školníka. ,,Dobrá práce profesore,hezky ste s ní zamet.To je potřetí za tenhle týden Blacková!Za to tě čeká školní trest!" pronesl s úsměvem na tváři. ,,To už zase?" optala se znuděným hlasem.Filch přikývl a ukázal směrem ke schodišti. ,,Tam na mně počkáte,rozumíte Blacková?" , ,,Ano jistě,rozumím pane Filchi" odpověděla stroze a zamířila ke schodišti.Cestou se na oba ještě otočila a Snapeovi věnovala úsměv. ,,A vy," otočil se na Severuse ,,půjdete se mnou.Brumbál vás očekává." To bylo vše co si ještě pamatoval.Hodiny na jedné stěně odbyly půlnoc.Nastala jeho chvíle.Přistoupil ke stěně,špičkou hůlky se dotkl jedné cihly a zeď se s kovovým cvaknutím rozestoupila.Na vyvýšeném bodě ležel malý přívěsek se zářivým smaragdem uprostřed.Kolem něj byla vyryta znamení zvěrokruhu. ,,Amulet Samarkandu" zašeptal ,,nastal tvůj čas.".Jeho šepot se ve sklepení rozléhal a nabýval na síle. ,,Tak tohle máš v plánu Severusi" zašeptal neznámý hlas. ,,Marcusi?!" Záblesk zeleného světla se zabořil přímo do amuletu,který měl Snape na krku.Amulet se zachvěl a kletbu pohltil.Snape se zasmál ,,Tohle jen tak nepřekonáš" Bílé světlo pohltilo Marcuse a on se v bezvědomí svalil na zem. ,,Odpočívej v pokoji" pronesl Severus a jeho bezvládné tělo mrštil do trezoru.Pokynul hůlkou a stěna se opět zavřela.Se škodolibým úsměvem vzal do ruky jeho hůlku,která se válela na zemi, a rozlomil ji.Vyšel ze sklepení a vyrazil vstříc myslánce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tracy Tracy | 25. června 2008 v 15:23 | Reagovat

Tak teda,tohle bylo naprosto skvělý!!!!!Moc se ti to povedlo a těším se na 1. kapču.Koukej jí rychle napsat! x)))

2 Missy Missy | 26. června 2008 v 21:18 | Reagovat

tak tohle se mi líbilo, je to super, hrozně mě zajímá jak to bude dál...ehm...nebo spíš bylo? no to je jedno, prostě skvělý!!! x)) :b

3 Kris Kris | Web | 12. srpna 2008 v 13:56 | Reagovat

Halóóó? Bude to mít někdy pokračování? Smutně koukám.

Please.

4 Anterea Turner Anterea Turner | Web | 28. srpna 2008 v 12:21 | Reagovat

Jasně Kris už se na tom pracuje..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama