Rozdrcené štěstí 2

22. června 2008 v 20:27 | Anterea a Missy |  Rozdrcené štěstí,,To nemyslíš vážně, Cisso, proč si ho nechceš vzít?" rozkřikl se Cygnus Black.

,,Nemáme vůbec nic společného otče. A já ho nemiluju!" odporovala mu nejmladší dcera.

,,Láska může přijít časem, to ještě není důvod, proč se nevdát." namítla Druella.

,,Já ho ale nikdy nebudu milovat, matko. Je příliš chladný a není schopen lásky. Jenom mě bude využívat" vychrlila ze sebe Narcissa a po tváři jí stekla slza.

,,To tu budeš plakat pro takovou hloupost? To jsi Blacková?" znechuceně si ji prohlédl.

,,Ty nevíš čeho je schopen! Ty jsi s ním nebyl ve škole! Téměř každou holku zneužil a pak jí odkopl jako kus klacku!" křičela na svého otce blondýnka.

,,Prostě si chtěl jenom trochu užít, když bude mít takovouhle manželku, moc vášní ho s ní nečeká..." si otráveně odfrknul. ,,A pak, měla by ses optat své sestry jaký je..."

,,Jo jasně s Bellou si už tolikrát užil, že by o tom mohla napsat knížku : Jak se chovat k Luciusovi Malfoyovi v posteli?" prohlásila pohrdavě.

,,A ty by sis ji nejspíš měla předčíst...." podotkne matka.

,,Tak ať mi dá vědět až jí napíše..." s těmito slovy opustila místnost a vyšla po schodech.

---

,,Nech mě být, nenávidím Tě! Vzala jsi mi ho..." sykla nejstarší ze sester po té nejmladší.

,,Já za to nemůžu, Bello, ,já si ho nevybrala dobrovolně...nechci ho..."vzlykla Narcissa a praštila pěstí do stolku vedle postele.

,,Zničila jsi mi život a ještě mi chceš rozbít nábytek ve vlastním pokoji..." prskla. ,,Nechápu, co na tobě, malé hloupé chudince vidí…"

,,Prostě se s tím smiř! Vybral si mně a ne tebe! Jenom si s tebou užil a pak tě nechal jako ostatní holky" vyštěkla na ní sestra zuřivě.

Černovlásce se v ďábelským očích usídlil hněv, co vyvrcholil tím, že se napřáhla a blondýnce vrazila facku, která se skácela na zem hned vedle lůžka. Smrtijedka se natáhla pro hůlku a přitiskla ji k jejímu krku. ,,Tohle už nikdy neříkej, rozumíš? On mě miluje…"

,,Jsi si tím jistá, Bellatrix? Myslíš že tě miluje? Chladné srdce Luciuse Malfoye nedokáže milovat,a pokud mi ublížíš budeš mít co dočinění s ním....s mým budoucím manželem" poslední slova pronesla pohrdavě jakoby se sestře přímo vysmívala do obličeje.

V Belle už to vřelo. Nikdy si nedokázala představit, že by byla ta druhá, že by ji některá dívka předčila a ještě ke všemu její sestřička. ,,Crucio!" křikla protože jí došla slova.

Na dveře někdo,zaklepal,ale přes Cissin bolestný křik to nebylo slyšet. Dveře se prudce rozrazily a v nich stál Lucius Malfoy v celé své kráse.Jeho chladné šedé oči teď spočívali na Belle.Sáhl do kapsy a rychle se chopil své hůlky. ,,Expelliarmus!" zakřičel a hůlka vyletěla z její ruky.

Poté si i Bellatrix všimla Lucia. Ten se ale teď skláněl nad Narcisou a pomáhal jí vstát. ,,Jsi v pořádku Ciss?" ptal se jí starostlivě,že Bellatrix ani nepoznávala toho chladného a protivného Malfoye,kterého ostatně tak hluboce milovala.Blondýnka přikývla a jakmile stála na nohou hbitě opustila Bellin pokoj a zanechala tak jeho a Bellatrix samotné.

,,Změnil ses?" překvapeně vyblekotá. ,,Proč ti na ní tak záleží? Co ona má, co já nemám?"

,,Je to moje budoucí žena a já se k ní musím chovat s úctou, to se očekává od mého rodu. Jinak nemá nic co bys neměla ty, Bello, až na to že je příliš protivná a ustrašená." pronesl známým chladným hlasem blonďák a přiblížil se k ní.

Černovláska mu směle pohlédne do ledových očí, pak si ho přitáhla a vtiskla mu vášnivý polibek, jakoby se ho snažila přesvědčit, že po ní ještě přece jen touží…

Odlepila svoje rty od jeho.,,No?" optala se se svůdným pohledem.

,,Neztratila jsi vůbec nic ze svého půvabu, Bello.Život s tou chudinkou bude neuvěřitelná nuda. Doufám,že ti nebude vadit, když někdy zaskočím k tobě" pousmál se a svou hůlkou zamkl dveře do pokoje. Potom obtočil své ruce kolem její štíhlých boků.

Blackovou jeho řeči dostatečně přesvědčily, že ji stále chce, že je jedinou ženou, co dovede dostatečně uspokojit, jedinou, co může ovládat… Neodpoutávala se od něj, spíš se víc přitulila a jazykem mu koketně přejela ústa, pak začala pomalu rozepínat knoflíky u jeho hábitu. Malfoy se pustil do stejné činnosti a po chvilce již spadly temně černé šaty na podlahu pokoje.Hladil jí po celém těle a zahrnoval jí svými polibky.

Oba dva si lehly na velkou postel s nebesy a navzájem se zasypávali polibky a něžnými doteky. Teď už pro ně neexistovala Narcissa ani nikdo další, jen oni dva a jejich vzájemná touha po těle toho druhého. Po chvíli romantických a něžných věcí jejich těla splynuli v jedno. Oba se cítili báječně a užívali si těch chvílí. Jakmile leželi vedle sebe uvědomil si Lucius, co znovu provedl. Pomyslel na to jak by ho otec ztrestal,kdyby věděl že byl již pár týdnů před svatbou nevěrný své budoucí manželce s její sestrou.Na ty myšlenky se pokoušel zapomenout a zahnal je nadobro tím,když se tiskl k Bellatrix, ta jen hlasitě vzdychla, když ho ucítila a dál se brodila potůčky extáze, ve které se pomalu začínala ztrácet. Tolik zbožňovala chvíle, kdy byla pod jeho nadvládou, kdy k němu měla tak blízko a přitisknutá blíž a blíž…

---

Jakmile zaslechla Narcissa kroky ve vstupní síni,uvědomila si že je to Malfoy a jestli se nechopí své šance zase půjde za ní. Za Bellou.Blondýnka dlouho přemýšlela o slovech své sestry a taky o sobě.Byla přesvědčená o tom že není hloupá a nudná chudinka,bilo v ní srdce Blackové. A to právě chtěla dokázat,chtěla aby jí viděl stejně jako Bellatrix.Ne,chtěla aby jí viděl ještě líp.Trvala v duchu na tom že ho tentokrát svede a že na Bellu ani nepomyslí.Pohlédla na sebe do zrcadla.Viděla v něm upravenou blondýnu,která sama o sobě působila nudně a unaveně.Rozpustila si tedy pevný drdol a prohrábla si blonďaté vlasy.Náhle vypadala zcela jinak,svůdněji.Ramínka šatů si z ramen shodila nad lokty a vykročila ze svého pokoje.Došla až do vstupní síně a spatřila tam upraveného Lusiuse Malfoye.

,,Stýskalo se mi Lucie" prohlásila svůdně a přišla k němu blíž.

,,Hm..." si ji prohlédl a pak usoudil. ,,Vypadáš úžasně a jsi i milejší než minule..." letmo se pousmál.

,,Děkuju, ty vypadáš taky skvěle, ostatně jako vždy." přitiskla se na jeho tělo a její ruce spočinuli na jeho ramenech.

Zahleděl se jí do jasně modrých očí a zahlédl tam vášeň. Stále ho deptalo, že ji ještě před svatbou podvedl a měl potřebu to nějak odčinit, ale kde je ta konzervativní blondýnka? Jako by někam zmizela a jevila se před ním jako rozená svůdnice. Ale proč? Co jí k tomu vede? Nenacházel odpověď a tak se od ní odtrhl. Nikdy si nebyli blízcí, ale i přesto ji znal dobře a rozeznal, že je něco jinak...

Narcissa se popadla za hlavu a začala vzlykat: ,,Ne...my se nemůžeme vzít...ty...ty...máš jí radši..než mě"

Sedla si na schody a vlasy si stáhla do culíku.Vypadala tak zranitelně,když si před ním otírala slzy a doufala že se k ní bude chovat jinak.Nenáviděla svou sestru,proklínala jí a být v jejím pokoji,byla si jistá že by jí i zabila.Prostě tam jen tak seděla a slané slzy jí stékali po obličeji.

Plavovlasý muž si k ní přisedl, lehce ji pohladil po vlasech a pak jí podal kapesníček, nakonec se však odtrhl: ,,Čeho to chtěla´s docílit tím, že se budeš chovat jako ona?" zašklebil se.

Podívala se na něj uslzenýma očima. ,,Toho aby jsi mě měl rád, aby jsi se na mě díval jako na partnerku a ne jako na kus hadru, který vyždímeš a pak odhodíš. Chtěla jsem abys mě políbil,ale ne ze zákeřnosti, nebo nenávisti, ale z lásky.Toho ale v životě nedocílím...když...když ji miluješ." odpověděla mu a dala se opět do pláče.

,,Nesnáším přetvářku." usoudil blonďák. ,,Neříkala jsi náhodou, že mě nikdy nebudeš chtít?"

,,Jo říkala, ale lidi se mnění. Víš co? Zapomeň na to co jsem řekla a jak jsem se chovala. Nesnášim když si hraju na někoho,kdo nejsem,takže se smiř s tím že tebe a svou sestru nenávidím a je mi jedno jestli zase půjdeš k ní" odsekla a rázem nasadila svou obvyklou tvář.Už neplakala tvářila se pohrdavě a sledovala ho.

,,Popravdě mám radši tu Narcissu, co vzdoruje a ne tu, kterou si byla před chvíli, to jsi nebyla ty, to byla ona...Bella..." zašklebil se. ,,Však ty se naučíš mě milovat..." prohlásil a přiblížil se k ní.

,,Jsi si tím jistý?" prohlásila a naklonila se k jeho tváři ,,Co když už po tobě ale tak netoužím jako před chvílí? Co udělá slavný Lucius Malfoy v takovéhle chvíli?" povytáhla obočí ale neoddálila svou tvář od té jeho.

,,Pak by mohlo postačit trochu černé magie..." vytáhne si hůlku a začne jí ní mávat před obličejem.

,,Použil by jsi proti mně kouzlo? Chytré,ale čekala jsem od tebe něco originálnějšího" sleduje jeho a hůlku ignoruje.

,,A co je podle tebe originálnější?" optal se a hůlku složil. ,,Také bych mohl použít takové ty mudlovské metody...řekněme pouta a bič...?

,,Malfoy a snížil by se k mudlovským metodám? To by si hodně klesl, Lucie." pousměje se ,,Myslela jsem že by si použil svůj proslulý šarm a kouzlo osobnosti."

,,Ty si nezasloužíš pocítit moje kouzlo osobnosti..." zasmál se. ,,To si za celý můj život zasloužila jen jediná žena...A už vůbec nechápu, proč se tu s tebou ještě vybavuju? Má na práci daleko zajímavější věci..."

,,Tou ženou byla určitě má sestra, co? To sem si mohla myslet, slavná Bellatrix v posteli Luciuse Malfoye ta nejlepší žena pod sluncem.Taky se tu s tebou už nehodlám vybavovat.jenom ztrácím čas " odfrkla si a zvedla se ze schodů.

,,Nápodobně..." hrubě jí vzal ruku a políbil ji. ,,Zatím sbohem." a s tím se otočil a odešel. Narcissa si odkašlala a poté taky opustila místnost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tracy Tracy | Web | 22. června 2008 v 21:10 | Reagovat

Tak holky moc hezký,jsem celá natěšená na pokračování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama