Rozdrcené štěstí 3

29. června 2008 v 21:36 | Anterea a Missy |  Rozdrcené štěstí


Prostorném panství Malfoyů byl ples.Místnost byla nádherně vyzdobená a plnila se hosty.Narcissa Blacková se na tento ples dlouho připravovala,několik nocí nespala,poněvadž se rozhodovala o vhodných šatech.Večer se ustrojila do překrásných šatů a vlasy si nechala úhledné sčesané na ramenech.I u Malfoyů se všichni připravovali na návštěvu dlouhou dobu, Abraxas však musel stále pobízet svého syna, aby pohnul, ten ale stále přemýšlel nad svou bývalou milenkou, Bellatrix, to nejstarší sestrou Blackovou, která po něm prahla. Byl rozhodnut, že jí řekne, že je konec, ale jak, když ho jeho otec bude na každém kroku sledovat? Bude to jistě těžké, ale on to zvládne - je přece Malfoy.
Cissa vykouzlila na tváři zářivý úsměv jakmile spatřila Snapea, který se tam jen tak náhodou nachomýtl. ,,Severusi,jsem moc ráda že jsi přišel…" pohlédla s odporem na Bellatrix. ,,Tamta společnost mi krajně nevyhovuje."
,,Hm..."si ji Severus prohlédl a pak jí letmo políbil ručku, co mu nabídla. ,,Slyšel jsem, že ty a Lucius se budete brát."
,,Ano....nechci si ho vzít.Je to chladný arogantní blbec!" sykla podrážděně.
,,Mně to povídej..." opáčil. ,,Ale jistě má pádný důvod k tomu, proč si tě vybral..." usoudil.
,,To bych ten důvod chtěla slyšet. Mnohem radši se motá kolem Belly, tak by si mohl klidně vzít ji a mě nechat na pokoji." prohlásila blondýnka a pohlédla mu do očí.
,,On už je takový..." povzdychl si. ,,Ale přiznám se, že taky nechápu, proč ty a ne tvá sestra..."
,,Můžeš se ho zeptat...já si ho ale nevezmu,podstrčím mu Bellatrix a rodiče přesvědčím že je lepší ona než já...a pak budu volná." poslední slova pronese šťastně.
,,Vážně si myslíš, že se ti to podaří?" zeptá se skepticky.
,,Doufám v to...jenomže když se bude kolem ní motat Lestrange tak nic nezmůžu..." povzdechne si.
,,To máš pravdu. Rodolphus má na ni spadeno už od šesťáku ostatně kdo ne, že?
,,Přesně,jejímu šarmu jen tak někdo neodolá.Tobě se taky líbí?" zeptá se a v očích se jí zaleskne zvědavost.
,,Mně?" ptal se vyjeveně. ,,Já miloval v životě jen jedinou ženu, ale ona to nebyla..."
,,A smím se zeptat kdo to byl?Která žena měla takové štěstí?" zeptá se se zájmem a zkoumavě si ho prohlíží.
,,Jedna Zmijozelanka, krásná, ale....štěstí? Co za štěstí by ji se mnou mohlo čekat?
,,Rozhodně by si nemusela vzít Luciuse Malfoye, myslím že by s tebou byla šťastná Severusi,šťastná to žena…" podotkne s lítostí.
,,No možná..." usoudil trpce. ,,Ale zase by jí toho dal víc než já..."
,,Netoužím po majetku a nenávidím ho,klidně bych si to s tou zmiozelačkou vyměnila.Jenomže já mám hold takovou smůlu, že musím žit s Malfoyem." prohlásila podrážděně a rozhlédla se po sálu aby vyhledala svého budoucího muže.
---
Opodál se Lucius Malfoy bavil s černovláskou a neušlo mu,že ho otec pozoruje.Všiml si i toho že se Narcissa baví se Snapeem. ,,Bellatrix,takhle to dál nejde,nemůžeme se už stýkat." prohlásil chladně a zadíval se na ní.
,,Co? Nemůžeš mě opustit! Ne teď!" sykne naštvaně.
,,Otec mě hlídá na každém kroku,na dnešek si i do hábitu zasunul lahvičku s Veritaserem,kdybych se prý s tebou někam vytratil.A navíc od Malfoyů se nesluší, když podvádějí své budoucí manželky před svatbou." pronesl vážným tónem.
,,Copak ty se papínka bojíš?" uculila se. ,,Ale vážně, já tě miluju, nemůžeš mě opustit!"
,,Nebojím se otce,ale jeho trestu,už jsem si vytrpěl dost.Dál už to nejde, Bellatrix, musím být s Cissou, to se ode mně očekává.Ne že bych to chtěl, ale musím se podřídit. Je konec." pohlédl na svého otce, který z něj nespustil oči a šmátral v kapse.
Černovláska též pohlédla na Abraxase, kterého právě zabavila její matka, Druella, pak se opět s mírným hněvem podívala do očí blonďáka, chytla ho za paži, když chtěl odejít a řekla: ,,Luciusi, ty mě nemůžeš opustit, protože...čekám tvoje dítě!"
,,Lžeš, snažíš se pouze upoutat mou pozornost, abych byl i nadále s tebou.Tuhle hru jsem ale už dohrál, Bello, musela by jsi mít důkaz." poví jí kamennou tváří.
,,Myslíš si, že bych se snížila ke lži?" ohradila se. ,,Je to pravda! Já nosím pod srdcem tvoje dítě, nebo si snad zapomněl na tu noc minule...?" uculila se.
Za nimi se objevila okouzlující blondýnka.Lehce poklepala Luciovi na rameno a když se otočil vykouzlila na tváři vřelý úsměv. ,,Luciusi nechceš si jít zatančit?" optala se ho mile. Blonďák se ještě podíval na Bellatrix a potom lehce přikývl. Narcissa se usmála a potom se ušklíbla na sestru. Společně s Malfoyem poté odešla na taneční parket,kde s mnoha páry začali tančit.
Černovláska se na odcházející pár jen zašklebila a náhle si všimla, že se k ní pomalu kymácí někdo, koho odjakživa nikdy moc nemusela. Chtěla odejít pryč, ale muž ji náhle chytil za paži.
,,Kam ten spěch?" optal se Lestrange.
---
Lucius kráčel se svou budoucí manželkou na parket. Když stanula na onom místě v sále, jemně si ji přitáhl k sobě a chytil ji, pak oba začali tančit. ,,Co, že ses tak bavila se Severusem?" zašklebil.
,,Zajímalo mně jak se mu daří" odpověděla stroze.,,A co ty a Bella? Asi jsem tě vyrušila v důležitém rozhovoru, co?" zeptá se.
,,Jo, Belle jisté věci dochází pomalu." uculí se. ,,A co jinak, proč tě tvůj otec pořád pozoruje?" zeptala se po chvíli a pohlédla mu do očí.
,,Jen mě hlídá..." ujistí ji. ,,Abych s ní jen tak náhodou někam nezmizel...Taková hloupost..." pohlédl do těch jejich modrých hlubin.
,,Aha, to je zajímavé.Už se nám blíží doba našeho sňatku." pronesla potichu.
,,Taky si všímám..." usoudil. ,,Za chvíli budeme svoji...navždy...."
,,Jo...těšíš se na tu chvíli?" zeptá se se zájmem.
,,Jistě..." odpoví a pak jí zašeptá do ucha: ,,Nejvíce na svatební noc..."
,,Vážně? Očekáváš ode mně že ti budu poslušnou ženou, že?" prohlásí potichu.
,,Samozřejmě drahá..." uculil se. ,,Ty budeš krotká jako beránek..." a hřbetem ruky jí přejel po tváři.
,,To sem si mohla myslet.Možná že se konečně dočkám toho kouzla tvé osobnosti" podotkne.
,,Varuju Tě, Narcisso...Jestli mi budeš jakkoliv vzdorovat, tak..." odsekl.
,,Nebojím se tě, Luciusi. Nevěřím ale tomu,že by si mohl být něžný a romantický." hlesne.
,,Budu něžný a romantický, když ty odevzdaná a krotká..."
,,Chceš po mně zajímavé vlastnosti,ale to by pro mě neměl být problém.Dokážu být poslušnou ženou" prohlásí s přesvědčením v hlase.
,,Já v to doufám..." odtušil, v tom však oba zaslechli, že hudba dohrála.
,,Děkuji ti za tanec Lucie,uvidíme se později" blondýnka poté zmizela mezi hosty.
---
,,Rodolphusi! Nech mě už sakra na pokoji! Běž si otravovat někoho jinýho! Já na to tvoje dolejzání nemám náladu, takže vypadni!" sykla černovláska podrážděně.

,,Ale…ale, máš nějakou špatnou náladu, co? Já ti jí zlepším." drze se nabídne.

,,Tak to pochybuji..." odtuší. ,,Ty mi ji kazíš už jenom tím, že mě otravuješ a navíc mě začíná pěkně bolet hlava."

,,Nechápu co na tom blonďákovi vidíš, vždyť je to jenom arogantní blbec. Nesahá mi ani po kotníky" prohlásí hrdě.

,,Však uvidíš, nakonec bude můj..." usoudila. ,,Nemáš náhodou nějaké vysoké sebevědomí? To mi připomíná, že už jsem ti ho dlouho neschladila..."

,,Vtip ti očividně nechybí, Bello. Pochybuji o tom že by byl Lucius Malfoy tvůj, má přeci Narcissu." odsekne pohrdavě.

,,Možná..." prohlásila. ,,Ale já mám něco, co ho ke mně hezky zase připoutá..."

,,Vážně? O tom pochybuji dvojnásobně.Vzdej to,Bello, u něj už nemáš šanci, kdežto já bych ti šanci dal." podotkne.

,,Jsem Blacková, ta se nikdy nevzdává a navíc se nezahazuje a takovým," řekla a sjela ho pohledem.,,co vypadá, jako by do pěti neuměl napočítat."

,,Já umím počítat do pěti, to tobě ale nejspíš chybí všech pět pohromadě, co?" prohlásí podrážděně.

,,Hm...přece víš, jak se to říká..." začala a prohrábla si havraní kadeře. ,,Žena - dlouhých vlasů, ale krátkého rozumu...No a ty je máš zase krátký, ale za to dlouhý vedení..."

,,Být Luciusem Malfoyem tak bych radši dal přednost i šutru před tebou" naštvaně podotkne a potom odejde.

---

Narcissa si pomalu došla pro sekt.Jakmile si usrkla spatřila u jedné stěny stát osamělého Severuse Snapea.Odložila sklenku a vydala se k němu a úsměvem na tváři. ,,Proč jsi tu tak sám?" optala se.

,,Někdy je to tak lepší..."odtušil ,,Mě je tak lépe..."

,,A nevadím ti tu já?" zeptá se tichým hláskem.

,,Ty jsi jediný člověk, kterého tu strpím a rád." prohlásil s úsměvem.

,,Taky jsem s tebou ráda, Severusi" odpoví s úsměvem.

,,A neměla bys být právě se svým budoucím chotěm?" protáhnul.

,,Ne,nechci s ním být.Teď chci být s tebou." prohlásí a pocítí že trochu červená.

,,Máš nádherný úsměv, Cissy..." řekl a něžně ji chytl za ruku.

,,Ty máš nádherné oči" pronesla a zadívala se mu do očí.V té chvíli si neuvědomovala že se k němu přiblížila. V tu chvíli se jejich hlavy začaly pomalu, ale jistě přibližovat, až byly tak blízko, že se jejich ústa spojila v polibek. Lehce se o sebe rty dotkly, až se oba dva z části zachvěli vzrušením. Narcissa na nic nečekala,přitiskla se k němu a vášnivě ho políbila.Nevšímala si okolních hostů,v té chvíli pro ní existoval pouze Severus, ten opětoval všechny její polibky a prsty jí zabořil do blonďatých loken, co jí spadali na ramena. Něžně jí začal hladit štíhlý krk, načež naň sjel ústy.

Blondýnka se vzrušeně chvěla při každém jeho doteku.Jednou rukou hladila jeho vlasy a druhou mu současně přejížděla po zádech.Nepřestávala s polibky a cítila se neuvěřitelně lehká.Její pocity se točily pouze kolem něj,on jediný jí rozuměl a viděl jí takovou,jaká je.

Najednou se však od ní odtrhl: ,,Narcisso, ne, děláme chybu a mohou nás vidět ostatní. Není to správné…"

,,Máš pravdu,je tu moc lidí." přitakala smutně. ,,Kdybych si ho nemusela vzít,byla bych nejspíš s tebou.Mám pocit že ty mi rozumíš,on rozhodně ne." sklesle se po stěně svezla na zem a tam opřela hlavu o zeď.

,,Asi bych už měl jít..." usoudil.

,,Dobře,nebudu tě tu držet, Severusi.Doufám,že se zase brzy uvidíme" rozloučila se s ním blondýnka.

,,Taky doufám...bude se mi stýskat..." prohlásil a políbil ji na tvář, poté se otočil a odešel pryč.

,,Mně se taky bude stýskat" prohlásila potichu a zvedla se ze země.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tracy Tracy | 30. června 2008 v 12:23 | Reagovat

Moc hezký holky,jen tak dál x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama