Rozdrcené štěstí 4

30. června 2008 v 21:14 | Anterea a Missy |  Rozdrcené štěstí


,,Říkej si co chceš, Luciusi, ale je to pravda a ty musíš zůstat se mnou!" řekla Bella panovačně.
,,Nejsem žádnej pes,abych tě poslouchal na slovo Bellatrix." odsekl Lucius vztekle.
,,To opustíš svoje dítě?" optala se ho.
Lucius se náhle zarazil.Cítil jak mu v žilách koluje provinilost místo krve.Poté ale nasadil svou obvyklou ledovou masku a pohrdavě se usmál. ,,Svoje dítě?Za své dítě budu pouze považovat potomka,kterého porodí Narcissa.Takže ano, Bellatrix,opustím tvé dítě."
,,Tohle ti nikdy neodpustím! Nikdy, rozumíš! Ty si tu hloupou blondýnu nevezmeš! To já nikdy nedovolím..."osopila se.
,,A myslíš si že se budu řídit podle tvých pokynů?Ne, Bellatrix, já žiju svůj život bez pravidel a ty mi nebudeš v ničem bránit. Narcissu si vezmu." pronesl chladně a otočil se ke dveřím.
,,To se ještě uvidí..." zazubila se a pak se přiblížila ke schodišti. ,,Cisso! " zavolala na sestru. ,,Je tady Lucius a já bych ti chtěla něco říct..."
Blondýnka zprvu sestru ignorovala,poté si ale uvědomila o čem mluví a otráveně vyšla po schodech nahoru. ,,Nemám na to celý den, Bello,tak o co jde?" zeptala se a pozorovala Malfoye.
,,Už ti tvůj...budoucí manžel řekl, že se hned potom, co jsem tě mučila jsme se spolu...?" prohodila k ní.
,,Ty si se s ní....?" Narcissa se zarazila.Její oči těkali z Luciuse na Bellatrix. ,,To sem si mohla myslet,proto si se kolem ní tak motal.Je mi z tebe zle." podotkla Cissa a odstoupila od dvojice.
,,Ale já..." chtěl něco namítnout.
,,A to ještě nevíš to nejlepší...Při té vášnivé noci jsem otěhotněla..." uculila se.
,,Ty jsi otěhotněla?" opakovala po ní nevěřícně blondýnka. ,,Aha,nepříčí se ale tohle pravidlům Malfoyů?" optala se znechuceně Luciuse.
,,Ona lže! Není to pravda! Není s mnou těhotná! Celé si to vymyslela, aby zabránila naší svatbě..." řekl Blonďák skoro zoufale.
,,Já nelžu!" prohlásila černovláska a pak se zahleděla na svou nejmladší sestru. ,,Tak co? Vezmeš si ho? Ještě pořád mu chceš dokázat, že jsi lepší než já?"
,,Já jsem lepší, Bello, možná že ne v jeho posteli, ani v jeho srdci ale v srdci někoho jiného jsem lepší než ty." prohlásila klidným hlasem.
Plavovlasý muž blondýnce věnoval jen udivený pohled. Černovláska se ušklíbla. ,,Pche...ty? U koho?
Narcissa se pořádně nadechla. ,,U Severuse Snapa.Nejsi jediný Luciusi kdo koho podvádí."
,,Tak vidíš..." uculila se Bella. ,,Nemusíš mít kvůli té noci výčitky svědomí...." prohlásila a pověsila se mu okolo krku. Ten se od ní odtáhnul a přistoupil k své snoubence a zahleděl se na ni tak nevěříctně, jako by si myslel, že zaslechl špatnou odpověď, jenže ne. Prudce ji chytil za paži. ,,Co mezi váma je?!" zařval na ni.
,,Miluju ho,a on má rád mě.On jediný mě chápe,nesaháš mu ani po kotníky." odpověděla s naprostým klidem.
V očích blonďáka se bleskl hněv, Bella to jen tiše pozorovala, napřáhl se a vrazil Narcisse facku.
Vyjekla bolestí,potom ale opět pohlédla na něj. ,,Na facky od tebe bych si už mohla zvykat." zasyčela a rukou si mnula tvář.
,,To bys měla, jestli se budeš chovat takhle...." yyhrožoval jí.
,,Jak takhle?Když dám přednost lepšímu muži?" provokovala ho.
,,Lepšímu?" zašklebil se Lucius. ,,Je to jenom mudla a příživník, který tě chce jen pro hloupé postavení!"
,,A proč mě v tom případě chceš ty?" zeptala se.
,,Proč?" zopakoval. ,,Nemám rád zbytečné otázky! Prostě Tě chci a co chci, to dostanu!"
,,Máš až příliš velké sebevědomí." odsekla popuzeně. ,,Jestli je to už všechno tak já bych šla."
,,Všechno..." usoudil
,,Fajn,hodně štěstí k dítěti Bellatrix." otočila se na sestru a ušklíbla se ,,Ale příště si vyber lepšího milence!" křikla a vydala se ze schodů dolů.
,,Chudinko...." sykla černovláska a pak se obrátila k blonďákovy. ,,No a máš po ženění, samozřejmě s ní!"
,,To si jenom myslíš." procedil skrz zuby Malfoy a pohlédl do jejích očí.
,,Ne!" štěkla. ,,Jako bych ti to neříkala - ona tě nechce! Touží po Snapeově objetí...." uculila se. ,,Nejspíš je opravdu lepším milencem. Že bych k němu zašla...?" zasmála se.
,,Pro mě za mě.Courej se s takovýma nickama,mě na tobě nezáleží." pronesl chladně ,,Taky už půjdu,mám ještě nějaké nevyřízené účty s jistou osobou" odvětil a vytáhl hůlku.
,,Jdi si..." řekla. ,,Ale nezapomeň se vrátit...Mám v plánu jít kupovat kočárek a kdo jiný to může posoudit než tatínek..." s tím se otočila a odešla nahoru.
Lucius si povzdychl a potichu zaklel.Poté se i on vydal pryč.
---
Lucius Malfoy kráčel temnou uličkou.Když konečně došel k jednomu domu,neobtěžoval se s klepáním,a kouzlem si otevřel dveře.Vešel do úzké chodby. ,,Tak jsi doma nebo ne!?" křikl do chodby.
,,Kdybych odpověděl ne, stejně by jsi vešel...." podotkl Severus sedící v křesle.
,,Správný úsudek" odvětil Lucius a přešel k němu ,,Chci si s tebou něco ujasnit" pronesl klidně,i když hladina vzteku v něm nepatrně stoupala.
,,Myslím, že vím co..." podotkl černovlasý muž.
,,Tím to pro mě bude lehčí.Takže nechci aby si se k ní přibližoval. Rozuměl jsi tomu?" zeptal se blonďák.
,,Té větě ano..." ušklíbl se. ,,Ale nehodlám ji respektovat. Já Narcissu miluji, udělám vše proto, aby byla volná a netrpěla s tebou."
Lucius se rozesmál. ,,Ty si myslíš že by s tebou byla šťastná?"
,,Možná ano, možná ne. Alespoň bych ji při každé neshodě nehodlal mučit!"
,,Ale ona si to zaslouží jako dneska." zavzpomínal Lucius ,,Fajn Snap ee,zkusil jsem to po dobrém teď přijdou na řadu radikálnější způsoby" prohlásil a vytáhl hůlku.
,,Tys ji mučil?!" optal se, ale poté zpozoroval věc, která byla oproti němu vytasena. ,,Nebo chceš snad mě? Nedokážeš mě přesvědčit! Láska nezná meze!"
,,Ta tvoje řečená láska ti nebude nic platná až budeš mrtvej" odsekl Malfoy a hůlku namířil na Snapea ,,Crucio!" křikl a vyslal ze své hůlky kletbu.
Tmavovlasý muž náhle padl k zemi. Svíjel se na studené podlaze v křečích. Připadalo mu, jako y se každá částice jeho těla začala trhat a přemisťovat, ale rozhodl se, že nepovolí a vydrží tu strašnou bolest i kdyby to mělo být do úmoru.
,,Máš pevné nervy, Snapee" prohlásil Lucius a ještě víc přitvrdil na kletbě ,,Třeba se taky zblázníš jako Longbottomovi"
Severus však jeho hloupé řeči neposlouchal. Kroutil se tam jako týrané zvíře. Před očima mu však vzplanul obraz, pohled jeho milované. Už ani nedokázal rozeznat jestli je skutečná a nebo je její tvář jen výplodem jeho touhy a tak křikl: ,,Narcisso!"
,,Ta tu není,aby tě zachránila.Už mě celkem unavuješ,co kdybychom to ukončili?" prohodil směrem ke Snapovi, ten na něho jen chvíli hleděl, ale pak utekl zpět do svých myšlenek, protože jedině ty mu pomohly překonat chvíle mučení…
Lucius po chvíli zrušil kletbu a nechal Severuse ležet na podlaze. ,,Varuju tě,jestli se k ní ještě jednou přiblížíš zabiju tě,a to myslím doslova." zasmál se a s úšklebkem vyšel z domu.Práskl dveřmi a přemístil se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama