Zbrusu nová kapitolovka!

10. června 2008 v 21:13 | Missy a Anterea |  Rozdrcené štěstí
Takže já Anterea a Missy jsme daly hlavy dohromady a vymyslely jsme kapitolovku s názvem : Rozdrcené štěstí.
Hlavní postavy: Lucius Malfoy a Narcissa Black/Malfoy
Omezení:zatím žádně
Žánr:noooo,zatím takový zajímavý x) a dobrodrůžo
Autorky: Missy Jasmeen a Anterea Turner
Vzkaz: příjemné čtení a nechejte prosím hodnocení v komentech. Díky x)
Písnička: Avril Lavigne - Get over it

ROZDRCENÉ ŠTĚSTÍ
Kapitola 1.
Krajinu začala zahalovat svým závojem tma. Ochlazovalo se, vítr narážel do oken rozsáhlého sídla, co se na volném prostranství tyčilo jako strašidelný hrad. Za závěsi se dali zpozorovat stíny postav. ,,Cisso!" zvolal Cygnus Black svou nejmladší dceru. ,,Chtěli bychom ti něco říct...."

Blondýnka seběhla ze schodů a stanula tváří v tvář svému otci. ,,Ano?Poslouchám."

,,Já a matka..." začal. ,,jsme se rozhodli Tě provdat..." prohlásil.

,,P-provdat?" opakovala nevěřícně Narcissa. ,,A za koho?"

,,Za Malfoye..." odpověděl.

Cissa ztuhla jako kámen.Její vždy jasně modré oči měli nyní vybledlou barvu a její křehké tělo se lehce chvělo. ,,Malfoy?To snad ne...." prohlásila potichu a nepřestávala sledovat výraz muže,jenž jí právě oznámil tu novinu.

,,Máš s tím snad nějaký problém?" optá se Druella pohoršeně.

,,N-ne,jistěže ne matko" vykoktala ze sebe a pohlédla matce do tváře.

,,Jistě, že nemá..." řekl otec. ,,Takže svatba bude...řekněme za měsíc?" navrhl.

,,Tak brzo? Teda..chtěla jsem říct že za měsíc mi to naprosto vyhovuje." prohlásila rychle blondýnka,poněvadž nechtěla své rodiče rozzuřit.

,,Výborně." reagoval.

,,I když měsíc je vskutku krátká doba na přípravy..." řekla Druella.

,,Určitě se to stihne..." ujistí ji a pak pohledem sjede na Narcissu. ,,Je ti něco? Vypadáš...nemocně..."

,,Je mi jenom trochu nevolno, to je vše.Můžu už jít?" optala se potichu Cissa a udělala krok směrem ke schodům.

,,Už ano."

,Dobře, přeji vám dobrou noc. " rychle se otočila ke schodišti a rychlostí blesku vyběhla schody. Když doběhla ke svému pokoje s prásknutím za sebou zabouchla dveře, svezla se na podlahu a začala potichu vzlykat.
Z pláče jí až vyrušila silná větev,jenž narazila do okna.Okno se pod tak silným náporem rozevřelo dokořán a do pokoje vnikl chladný vítr.Narcissa se zvedla ze země a přešla k oknu.Jakmile ho zavřela spatřila v odraze ze skla pár šedých očí.Prudce se otočila aby se ujistila že za ní nestojí Malfoy a nesleduje jí.Když zjistila že za ní nikdo není ulehla na postel a tiskla se k polštáři,jakoby byl v tu chvíli její jedinou ochranou.
-----
Dveře se otevřeli a dovnitř vstoupil plavovlasý muž.Vlasy měl úhledně svázané zelenou stuhou a na sobě měl tmavý oblek.V ruce držel elegantní hůl s hadí rukojetí.Když vstoupil do předsíně rozhlédl se okolo a čekal.

Do místnosti sklíčeně vešla dobrá blonďatá dívka, se smutným úsměvem ho pozdravila, pak si ho jen měřila pohledem a vyčkávala, nevěděla totiž vůbec, co dělat, natož o čem se sním bavit a tak doufala, že začne první....

,,Vypadáš jako vždy úchvatně, Narcisso." prolomil mlčení mladík a lehce políbil její ruku jako pravý gentleman.

,,Děkuji." opáčila. ,,Prý se budeme brát..."

,,Také jsem to zaslechl, a koukám že ty z toho nemáš zrovna radost" prohlásil a pousmál se.

,,No...já....ne....vlastně....to se ti jen zdá...." smutně prohlásila.

,,Aha, no tak dobře…" řekl a zadíval se na její tvář ,,Říkali ti také rodiče termín?" optal se

,,Ano..." hlesne. ,,Už za měsíc..." povzdychne si.

,,Jo....." poněkud mu dojdou slova a proto rychle zaloví v kapse a vytáhne obdélníkovou krabičku ,,Málem bych zapomněl,něco jsem ti přinesl,jako dárek" dořekl rychle a podal jí krabičku.Když jí otevřela spatřila spatřila krásný perlový náhrdelník.

,,Je nádherný..." řekne. ,,Připneš mi ho, prosím?"

,,Jistě" pronesl a vyndal opatrně náhrdelník.Obtočil ho kolem Cissina krku a pomalu ho zapnul.Mezitím cítil její vůni a všiml si jak se její tělo nepatrně chvěje při doteku jeho rukou na jejím vyzáblém krku.Jakmile jí náhrdelník zapnul přejel jí jemně rukou po zádech.

Blondýnka sebou, když ucítila jeho ruku, náhle trhla a odtáhla se od něj, jako by mu nenápadně dávala najevo, že nehodlá jeho hlazení snášet...

,,Udělal jsem snad něco špatně?" zeptal se nechápavě mladík a hleděl na ní celkem vyjeveně.

,,Ještě nejsem tvá žena, tak na mě nesahej!" štěkla podrážděně, ale po chvíli si uvědomila, že asi neměla, docela se bála, jak bude reagovat na její vzpouru.

Lucius se pobaveně zasmál,ale pak se jeho chladné oči zůžily. V Cisse při jeho pohledu zamrazilo.Mladík směrem k ní vykročil.Když už byl těsně u ní naklonil se nad její pravé ucho a potichu prohlásil - ,,Vidím že máš dost ostrý jazyk, Cissy, zapomeň ale na to že si budeš tohle dovolovat ke mně.Takže si na tebe budu šahat,jak se mi zlíbí a pokud budeš i nadále odporovat....." nedokončil svou větu a lehce se pousmál. Plavovláska vzápětí pocítila velikou bolest na zápěstí.

Když se podívala na svou ruku,všimla si že dva špičaté zuby z hadí rukojeti jeho dlouhé hole se přímo zabodly do její kůže.Nyní už zpoza nich vytékaly dva pramínky krve.

,,Pamatuj,že příště už nemusím být tak milý jako jsem teď" prohlásil chladně a svou hůl zvedl.

Jeho budoucí manželka si prohlížela stékající červenou tekutinu a prsty se pokoušela zastavit krvácení. Vražedným pohledem se podívala do Malfoyovi tváře, hleděla mu do krutých ledových očí.

,,Milý? Tím pádem sňatek s tebou bude peklo..." špitla si spíš pro sebe.

Lucius se pouze ušklíbl a zahleděl se do jejích očí, které byly plné zloby a nenávisti.

,,Měl bych už jít,rodiče na mne čekají,měj se zatím hezky, Cissy" pronesl chladně a letmo políbil Narcissu na rozloučenou. Potom vyšel z místnosti ven.

,,Já si ho přece nemůžu vzít..." povzdychne si, div jí nezačnou téct slzy. ,,Já...on...my...ne...! Já ho...nenávidím!"

Po chvíli zaslechla něčí kroky a zpozorovala že po schodech schází hnědovláska s tmavýma očima.Byla oblečená do tmavě modrých šatů a jemně zavlněné vlasy jí padali do obličeje.Když sešla podívala se na blondýnku.

,,Cisso, stalo se ti něco?" optala se ustaraným hlasem a pozorovala svou skleslou sestru.

,,Ale nic..." odpověděla sklíčeně. ,,Všechno se nakonec vyřeší..."
,,Možná...trochu..." se na ni smutně podívá a vyhrknou jí slzy. ,,Já si ho nechci vzít, nedokážu si představit, že bych někdy mohla být jeho..."

,,To bude dobrý, Ciss, ,ještě pořád nejsi jeho. Máš nás a vždycky nás mít budeš." konejšila ji a utřela jí kapesníčkem slzy.

,,Nás? Koho?" ptala se. ,,Jediný kdo mě aspoň trochu chápe jsi ty. Rodiče…těm je jedno, co si přeju a Bella mě nenávidí…."

,,No...to je jedno máš teda alespoň mě." prohlásila a usmála se,potom poplácala Narcissu po zádech. ,,Však ty to nějak zvládneš, třeba na tebe nebude zlý."

,,Někdy přemýšlím, co by bylo lepší…Mučení nebo ignorace…On nedokáže milovat, na to je až moc krutý, vyčetla jsem mu to z tváře…My dva nikdy nebudeme šťastní, jsme až přespříliš rozdílní." Povzdychne si. ,,Chtěla bych utéct, utéct od všeho a už se nikdy nevrátit…"

,,To nemůžeš,sama to víš, Ciss. .Ale třeba se v něm jen pleteš,nemůžeš posuzovat knížku podle obálky" řekne a odhrne si pramínek vlasů z obličeje.

,,Já vím...Ale Obludné Obludárium se podle obalu posuzovat dalo..." se sebe sama pokoušela rozveselit. ,,Nevím jaký život budu mít po boku jednoho z nejobávanějších Smrtijedů...Nechápu, jak tohle můžou dělat, vraždit lidi, to snad nemají city?"

,,No asi ne,ale Lucius někdy vypadá jinak než jako bezcitnej Smrtijed, nemyslíš?" prohodí a koukne na ní.

,,Takového ho neznám…" odtuší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tracy Tracy | Web | 10. června 2008 v 21:22 | Reagovat

Teda holky,smekám je to fakticky bezva a doufám že okamžitě vymyslíte pokráčko!!!!!

2 Tracy Tracy | Web | 11. června 2008 v 15:55 | Reagovat

ahoj mame rovnaky nick!!!:D:D:Dja...ako ja lken taq zo srandy....ja toto moje tracy urco nemam od teba lebo neska som prvy krat na tvojom blogu a moju prezyvku mam uz rok....thaze dufam ze sa nehnevash ale mash peknushky blogiiis:DD

3 Mrzimor Mrzimor | E-mail | Web | 10. března 2009 v 11:03 | Reagovat

Zdar holky,jak to de tady na vašem blogu?

Jo...Jenom bych se chtěla zeptat,když píšete ty příběhy,nemohli byste napsat několik kapitolek o lásce Hermiony a Severuse?Mě se ta jejich láska moooc líbí.Díky,a další dík za komentáře u mě na blogu a že chodíte ke mě na blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama