Zrádce - 1. kapitola

21. června 2008 v 17:08 | Anterea a Tracy |  Zrádce

Možná že ti kletba rozváže jazyk

Byla už noc.Matná pouliční světla slabě ozařovala ulici.Tmavé domy vrhaly na chodník černé stíny.Všude bylo ticho.Uprostřed ulice stála postava v černém hábitu.Jediné co bylo zpod jejího pláště vidět byly blonďaté vlasy,které ve větru poletovali kolem jejího obličeje.Tyrkysové oči v záři světla temně zářily.Chvíli jen tak postávala a pak se vydala k jedmomu z domů zahalených tmou.Na místě,kde před chvílí mladá žena stála se objevila postava druhá.Pod tmavým hábitem se zablýskla stříbrná hadí rukojeť dlouhé černé hole.
,,Kam máš namířeno,drahá?" ozval se tak známý chladný hlas.Žena se okamžitě zastavila,protože poznala ten hlas.Pousmála se.
,,Měla jsem tušit,že mě zase sleduješ Lucie" s těmito slovy se otočila a pohlédla do šedých očí svého manžela.Vůbec se nezměnil,dlouhé vlasy mu splývali na ramenech a jeho oči jí pozorovaly.Každou část jejího obličeje,jejího těla měla pocit že i její mysli.
,,Pouze mě zajímalo kam jdeš" pronesl chladně a přistoupil k ní blíž.Narcisse se zrychlil dech,nemohla odtrhnout své oči od těch jeho.Lucius jí odhrnul pramínek vlasů,který jí zakrýval obličej.Jeho žena ho pozorovala a když se dotkl jejího obličeje na chvíli zavřela oči.Najednou ale pocítila bolest kolem pravého zápěstí.Rychle se vzpamatovala a všimla si že jí Lucius pevně drží za ruku.
,,Jdeme domů" pronesl poněkud neklidně a podíval se na ní.
,,Okamžitě mě pusť!" zaječela Narcissa a v jejích očích bylo vidět zoufalství.On však stiskl její zápěstí ještě pevněji a vydal se s ná na opačný konec ulice.Narcissina kostnatá ruka se pokoušela vyprostit z pevného sevření,ale všechny její pokusy se nezdařili poněvadž Luciusova vůle byla pevná jako skála.
,,Luciusi pusť mě,prosím.." zakňourala Narcissa ve veliké bolesti.Dívala se na něj zoufale.Její zápěstí se najednou uvolnilo.Cissa si tiskla ruku k tělu a nehnula se z místa.Její muž stále pokračoval v cestě.Když byl několik metrů od ní,otočila se a běžela nazpátek.Jak nejrychleji mohla.Vlasy se jí pletli do obličeje a rozzářená hůlka jí chvílemi oslepovala.Když doběhla na místo,kde předtím stála rozhlédla se.Potom rychlým krokem vyrazila k jednomu domu.Za ní se v mžiku objevil černý kouř.Když se otočila spatřila pár zamaskovaných smrtijedů.Jeden z nich k ní přiběhl a vyrazil jí hůlku z ruky,potom jí chytil za ruce.Narcissa se snažila bránit ale smrtijed byl rychlejší a silnější.V té chvíli se kolem nich objevilo několik dalších stoupenců Voldemorta.Vedla je vysoká černovlasá žena jejíž pohublá postava se přibližovala k Narcisse.
,,Ale,ale,ale Narcissa copak tady děláš v tak pozdní dobu?" zeptala se s radostí v hlase.Svou hůlku přitom držela těsně u jejího krku.
,,Noční procházka nikomu neuškodí viď Bello?" pronesla sklíčeně blondýna a ucukla sebou při pohledu na Luciuse,který stál mezi smrtijedy.Jeho oči jí opět pozorovali.Zase měla pocit té naprosté bezmoci.A naděje?Když jí pozoroval tak žádná nebyla.
,,Ano,procházka je skvělá,zvlášť když se při ní dostaneš až k těm šmejdům" vyštěkla Bellatrix a praštila Narcissu.Ta vyjekla bolestí a pak se svezla na zem.Po tváři jí tekla horká krev,cítila to.Lestrange,který jí až do této chvíle pevně držel za ruce ustoupil stranou a nechal tak Bellatrix aby si s ní trošku pohrála.
,,Tak znovu Narcisso,co tady děláš?" zakřičela rozzlobená smrtijedka a klekla si přímo naproti sestře.Ta jí věnovala pohled plný nenávisti.
,,Do toho ti nic není!" opáčila se Narcissa a plivla směrem k Bellatris.Ta rychle vstala a namířila hůlkou na sedící blondýnu.
,,Možná že ti kletba rozváže jazyk." prohlásila a v očích se jí zablesklo.Lucius se za ní jenom lehce pousmál a sledoval Narcissu.Ta seděla na zemi a po tváři jí tekla stále krev.Její modré oči pozorovali Bellatrix.Beznaděj,to je to co cítila.Beznaděj,tušení že se stane něco zlého,věděla že jí sestra ublíží,vždyť je to smrtijed.
,,Crucio!" ozvalo se po chvíli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Missy Jasmeen Missy Jasmeen | Web | 21. června 2008 v 20:30 | Reagovat

no co dodat, jste šikulky aneb moc se mi to líbilo, mě to pořád napínalo...x))

2 Tracy Tracy | Web | 22. června 2008 v 9:36 | Reagovat

Díky mocky Miss,hned začnem pracovat na další kapče.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama