Rozdrcené štěstí 5

20. července 2008 v 11:59 | Anterea a Missy |  Rozdrcené štěstí
Tak a je tu další kapitolka Rozdrceného štěstí,vím že to trvalo déle než obvykle ale to víte...prázdniny.Dále bychom chtěli upozornit na menší věkové omezení tak na 13 let.Ale stejně víme,že na to nikdo nedbá,takže přejeme příjemné čtení. x) Anterea a Missy


Byl jasný slunečný den.Slunce pálilo,na trávě se leskly kapky ranní rosy a ptáci zpívali v korunách stromů.V jednom z pokojů prostorného sídla Blacků se právě připravovala Narcissa na celý den.Oblékla si elegantní šaty a dlouhé vlasy svázala do fešného copu.Než vyšla z pokoje naposledy se přesvědčila že jí to sluší.Koukla do zrcadla a když se shlédla od hlavy až k patě vyšla spokojená do chodby.Jakmile sešla po schodišti,uvítal jí od dveří nečekaný návštěvník.

Lucius Malfoy stál ve dveřích. ,,Cisso...Musím s tebou mluvit." řekl.

,,Copak?Chceš mi sdělit nějakou novinku ohledně tvého vztahu s Bellou?" vyjela na něj naštvaně blondýnka.
,,Ne.." řekl ,,Chci s tebou mluvit o našem vztahu..."

,,Aha,tak ten poměrně uvadá jestli jsi si všiml" odvětila a stočila pohled na jeho oči.

,,Bohůžel...ale chci ho zachránit!"

,,Jo tak a to tipem facka za každou drzost?" odsekla blondýnka poněkud klidněji.

,,Jinak, Narcisso...já tě miluju!" dořekl a políbil ji na ústa.

Narcissa mu polibek vzápětí oplatila,poté si ale uvědomila co dělá a bleskově se od něj odtrhla. ,,Cože?Ty mě miluješ?" zeptala se slabým hlasem.

,,Ano..." odvětil. ,,Záleží mi na tobě....tvá sestra si jen vymýšlí, myslí si, že jsem její hračka..."

,,V poslední době si se ale ke mě moc dobře nechoval.Alespoň to teda nevypadalo jako že ti na mě záleží...." na chvíli se odmlčela ,,...Bellatrix si většinou vymýšlí hlouposti,nechce se mi ale věřit že mi tady Lucius Malfoy vyznává city..."

,,Protože se ti ani nechce věřit..." odtušil.

,,Nechce,máš pravdu.Ty nejsi ten Lucius kterého znám,,jsi milejší a rozhodně se mi takhle líbíš víc,ale já jsem si zvykla na toho chladného a krutého.....ale co život jde dál a já s ním.Takže je mezi námi zase pevné pouto?" optala se vážně.
,,Ano...chci si tě co nejdřív vzít"

,,Jo, ,jenomže já pořád cítím hlubokou lásku k Severusovi.....o té svatbě jsem vůbec nepřemýšlela..." blondýnka stočila pohled na zem a s napětím očekávala, co na to Malfoy řekne.

,,Snape ten...." zarazil se. ,,On tě jenom využívá, aby se stal něčím víc..."

,,To už jsem jednou slyšela,já ho ale miluju a on mi říkal totéž.Nemám důvod mu nedůvěřovat...."

,,A to co ti říkám já pro tebe nic neznamená?" optal se.

,,Znamená to pro mě hodně,vážně.Stejně o sobě nedal vůbec vědět...asi už o mě nestojí...." prohlásila Narcissa a pohlédla mu opět do tváře.

,,Zřejmě si našel jinou..." a s tím si ji k sobě přitiskl a políbil.

Blondýnka se polibku nebránila.Tiskla se blíž k němu a jednu ruku zabořila do jeho plavých vlasů.Polibek mu vzápětí oplatila,ale mnohem vášnivěji.

,,Nepůjdeme radši k tobě?" uculil se blonďák.

,,Myslím že to bude rozhodně lepší" kývla Narcissa a odebrala se společně s Malfoyem do svého pokoje.

---

,,Miluju tě..." řekl Lucius a přitisk svoje ústa na její.

Opět si začala pohrávat s jednotlivými pramínky plavých vlasů a přitom se oddávala příjemnému pocitu.Konečně se cítila tak,jako nikdy jindy.Cítila že opravdu Malfoye miluje.Vzpomínky na Severuse Snapea uhasly jako svíčka v prudkém větru.Líbala ho romanticky i vášnivě a Lucius jí po chvíli začal pokládat na postel. Jakmile si lehla na postel probleskl jí hlavou bývalý ples a její polibek se Snapem.Rychle ale tu vzpomínku zahnala a nemyslela na nikoho jiného než na Luciuse.V té chvíli si vůbec neuvědomila že její ruce začaly rozepínat Malfoyův hábit a on taky dlouho neotálel…

Za chvíli byli oba nazí a spojeni, jako jeno tělo jedna duše. Blonďák něžně hladil a líbal Narcissino tělo, žádné ani sebemenší zákoutí nezůstalo bez důkladného a jemného prozkoumání jeho jazykem. Narcissa líbala jeho hruď a hladila ho po mužných rysech jeho tváře.Chtěla si tu chvíli užít každou částí svého těla.Jemně stiskla jeho ušní lalok a přehoupla se celým tělem na jeho hruď.Poté ho začala vášnivě líbat a hladit po vlasech.

,,Vezmeš si mě?" optal se.

,,Ano..." odpověděla a vtiskla mu další polibek.

---

Byla noc. Na zemi se odrážel stín ženské siluety, která pomalu kráčela ulicí, až došla na ono místo. Snad poprvé v životě před vstupem dovnitř zaťukala na dveře a čekala na povel vstoupit.

Dveře se se skřípotem otevřeli a mezi nimi stál Severus Snape. ,,Bellatrix Blacková,jak zajímavý host." na tváři vytvořil posměšný úšklebek

,,Pche...měla by to být pro tebe pocta, že jsem se odvážila vstoupit do tvého..."vešla dovnitř a rozhlédla se po malé místnůstce.,,...ehm ty tomu říkáš dům?"

,,Vím,není to ohromné sídlo,na které si zvyklá ale pro jednu osobu to stačí." odvětil,když vešel do místnosti ,,Tak čemu vděčím za tvou návštěvu?"

,,Své milované Narcissce..." uculila se.

Snape trochu zvážnil a usadil se do křesla. ,,Ach tak, dáš si něco k pití?" optal se stroze.

,,Ehm...ne...." prohlásila a sedla se naproti němu.
,,Dobře,půjdu rovnou k věci.Co je s Narcissou?" prohlásil klidným hlasem.

,,S ní? Nic..." odpověděla. ,,Podívej, já nebudu chodit okolo horké kaše...Jak víš, má se vdávat, ale ona Luciuse nemiluje, byla by sním nešťastná, no a já Malfoye právě teď hodně potřebuju...Už ti to došlo?"

,,Myslím že to chápu.Potřebuješ Narcissu odklidit z cesty..." usoudil Severus

,,Ano! A ty mi musíš pomoct!"

,,A jakým způsobem ti mohu být nápomocen?"

,,Tím, že ji odvedeš...daleko!"

,,Ale co když se mnou nebude chtít jít?"

,,Ona tě miluje, sama mi to řekla, jenomže jí stále motá hlavu Lucius..." zašklebila se. ,,Ale ty ji přece miluješ, ne?"

,,Dalo by se to tak říct..." kývl Severus. ,,Dobře tedy pokusím se odvést jí,na tobě je jen ohlídat mezitím Malfoye."

,,Slibuješ?!"přitvrdila.

,,Slibuji.." potvrdil Snape.

,,Ale pamatuj na svůj slib!" a s tím se přemístila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | E-mail | 20. července 2008 v 18:25 | Reagovat

tak Rozdrcené Štěstí čtu co mi o něm řekla Terezka a moc se mi líbí, ty Teri a Missy jste to vymyslely pefektně. No a to že ste tuhle 5 napsaly později to vůbec neva. každej si musí odpočinout. Určo si přečtu všechno co ještě napíšete - jen tak dál holky

2 Tracy Tracy | Web | 20. července 2008 v 18:25 | Reagovat

Tak jsem se došourala k počítači a přečetla si příběhy a musim vás holky moc pochválit je to bomba fakt že jo. x)

3 Nora van Hallen Nora van Hallen | Web | 20. července 2008 v 21:08 | Reagovat

Pěkná povídka:) Líbí se mi a myslím, že ji dočtu do konce:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama