Kámoš za všechny prachy 3

21. září 2008 v 12:33 | Anterea a Missy |  Kámoš za všechny prachy
Venku svítilo sluníčko, listí za pofoukávání větříku šumělo a čerstvá tráva, po které ještě stékala ranní rosa, voněla....
Na školním nádvoří se poflakoval černovlasý mladík, na někoho čekal...
Šla rázným krokem a cestou se neustále upravovala.Několik studentů, které míjela na ní obdivně hledělo když za chůze vytáhla z hábitu malé zrcátko a kontrolovala si zuby. Konečně došla na nádvoří a spatřila toho,kterého chtěla vidět.Rázným krokem k němu došla ,,Ahoj Siriusi..." nejistě se na něj usmála.
,,Ehm...ahoj Lily..." mírně se zakoktal.,,Já..jsem ráda, že jsi přišel" poměrně zrudla Lily.
,,Já...já jsem taky ráda, že jsem přišel...ehm teda, žes přišla ty..." opravil se a zčervenal.
Zahihňala se. ,,No..já,chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat...jak jsi mi zachránil život" usmála se na něj.
,,Není zač...udělal jsem to rád..." opětoval její úsměv.
,,Jo, tak jak se máš?" změnila téma,a značně se jí ulevilo.
,,Skvěle a ty?" optal se jí.
,,Báječně,když tě vidím" odpověděla a pocítila jak opět nabírá jasně rudou barvu.
,,Sluší ti to..." pohladil ji po tváři.
Zatřásla se, když se jí dotknul,cítila ale nesmírnou radost. ,,Děkuju...tobě to taky moc sluší,ostatně jako vždy" podotkla a přistoupila k němu blíž.
Black ji zlehla chytil za ruku, podíval se do jejích krásných očí a trochu si ji k sobě přitáhl, přibležoval se, až se jejich ústa dotkla....
Lily neotálela dlouho a přitiskla se na jeho tělo.Každý polibek mu opětovala.
Sirius se od ní ale najednou odtáhl. ,,Lill...já..." začal a v tom si vzpomněl na svého nejlepšího přítele, na to jak ji James miluje...
,,Já se ti omlouvám..tohle jsem neměla udělat,promiň mi to" dokončila za něj Lily.
,,Ne...neomlouvej se...Já totiž...teda James..." zamotal se do toho.
,,Copak je s Potterem?" ptala se dál se znepokojeným výrazem ve tváři. ,,Potter...ehm...je trotl..." ujelo mu. Rusovláska se začala smát. ,,Tak to sedí" přikývla mu se smíchem. ,,Sluší ti to, když se směješ...",,Ehmmm...děkuju" usmála se na něj a letmo ho políbila na rty ,,Nechci aby tahle chvíle skončila" šeptla mu do ucha. ,,Ani já ne..." řekl a přitom si ani neuvědomil, že něco takového vypustil z úst, místo toho ji objal. Přitiskla se k němu jak nejvíc mohla.Hladila ho jednou rukou po vlasech. ,,J-já tě asi miluju" vykoktala ze sebe tichým hláskem.,,Já...já...asi taky..." vykoktal a vduchu si řekl: ,,James mě zabije..."
---
Mezitím ve hradě,v jedné z nejvyšších věží,ve společenské místnosti Nebelvíru zuřil brýlatý chlapec.Kopal do všeho co se mu připletlo do cesty a přitom si neodpustil i pěknou sérii urážek.Nakonec vzal do ruky vázu a mrsknul s ní o vchod na schodiště,které vedlo do ložnic.Naneštěstí se ve vchodě zrovna objevil Remus Lupin,jehož váza zasáhla do obličeje a on se svalil na schody.
,,Ježiši...Moony..." rychle k němu přiběhl. ,,Sorry, to jsem nechtěl..."
,,Příště mě upozorni až budeš házet vázama" ušklíbl se na něj a opatrně vstal. ,,Něco ti přelítlo přes nos?" zeptal se když se pomalu dokulhal ke křeslu a sedl si.
,,No...to Sirius mě naštval..." prohlásil a kouknul na Lupina. ,,A co se stalo tobě, že kulháš?"
,,Já...z-zakopl jsem.." okomentoval nejistě svůj úraz a poraněnou nohu si přikryl hábitem.
,,No jasně..." řekl ironicky. ,,Ale fakt...co se ti stalo? Skoro jako by tě někdo zmlátil..." ,,Nikdo mě nezmlátil...já jsem vážně zakopl a spadnul na nohu,nic to není neřešmě to dál" ohradil se Remus. ,,Tak...tak dobře..." usoudil James.
,,Fajn...jak tě Padfoot naštval?" zeptal se a opatrně si položil ruku na zraněnou nohu. ,,On a Lily šli spolu...ven...asi něco jako rande..."
,,A sakra" utrousil Remus ,,Už chápu co tě tak štve...a proč spolu šli ven?Já myslel že Lily Siriusem opovrhuje"
,,Už ne...před pár dny ji totiž on, hrdina, zachránil život..." ,,Zachránil život? A před čím?" vyzvídal dál Lupin a vypadal stále víc zaujatě Jamesovým vyprávěním. ,,Napadl ji vlkodlak...když jsme byli na trestu v Zapovězeným lese..." ,,Cože vlkodlak? Co tam dělal?" hleděl na něj nevěřícně a s hrůzou pohlédl na zranění. ,,Klídek...nikomu se nic nestalo..." ,,Tak to sem rád...že nikoho nezranil" oddychl si. ,,Jenže...před ním Black Lily zachránil a ona teď má oči jen a jen pro něj..." ,,Chápu a co hodláš dělat?" naléhal na Jamese jeho kamarád. ,,To...právě nevím...",,Tak si zkus promluvit s Lily a říct jí, že jí miluješ" poradil mu a zvedl se ,,teď když dovolíš měli bychom to tu trochu poklidit..hezky si to tu rozházel a rozkopal" zasmál se Remus. ,,Asi jo..." opáčil Potter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je hezčí?

Ron
Harry

Komentáře

1 Tracy Caroline Walker Tracy Caroline Walker | Web | 21. září 2008 v 12:44 | Reagovat

Tákže....holky móc krásný.Strašně se vám to povedlo,ale posím posím mohlo by tu být i Rozdrcený štěstí?Mě strašně zajímá jak to bude dál....

2 Anička Anička | E-mail | 21. září 2008 v 19:42 | Reagovat

Takže tohle je úplně vynikající příběh, jste holky šikulky a stejně jako Péťa říkám ať je tu co nejdříve Rozdrcený Štěstí, budu se těšit

3 Kris Kris | Web | 23. září 2008 v 8:38 | Reagovat

Pěkný, vyvíjí se to jinak, než by kdo čekal. Jak to, ale nakonec dopadne? No, nechám se překvapit.

4 Atlantis Atlantis | Web | 23. září 2008 v 14:50 | Reagovat

Super povídka, fakt nečekaný. Kdo by šekal, že Lily a Sirius. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále.

šikovné děvčice, jen tak dál.

5 Matthew Matthew | Web | 23. září 2008 v 22:27 | Reagovat

Hlásneš pro mě tady, prosim?! :) sem tam jako Matthew

http://terkysky.blog.cz/0809/1-kolo-sonb#komentar-38997333

Díky moc a sry za reklamu ps. pěknej blog :) dobrá povídka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama