Rozdrcené štěstí 7

24. září 2008 v 20:33 | Anterea a Missy |  Rozdrcené štěstí


,,Jak se opovažuješ přejít práh dveří mého domu, ty kříženče?!" křiknul Cygnus Black. ,,Rozhodně sem k vám nepřišel,abych se s vámi hádal..." ohradil se klidným hlasem Snape. ,,Tak proč tedy?",,Už delší dobou miluji vaší dceru, Narcissu....chtěl bych ji pojmout za svou manželku." odpověděl Blackovi a pohledem přelétl ke krbu,z něhož šlehaly jasné plameny.
,,Jak se opovažuješ?!" vyjeknul Cygnus. ,,Má dcera není pro takové křížence jako jsi ty!"
,,Jste na omylu,měl jste ji vidět na tom plese.Sama se mi odevzdala.." ušklíbl se Severus. ,,Zeptejte se jí sám,když mi nevěříte" odseknul podrážděně ,,Nejsem lhář" ,,Nebudu ji volat kvůli tobě..." odsekl znechuceně.
,,Jak myslíte,ostatně už brzy se spolu zase potkáme.Bylo mi ctí se s vámi setkat.." lehce se poklonil a opustil místnost.

,,Jenže příště už odtud neodejdeš..." řekl si pro sebe a posadil se do křesla. ,,Narcisso!" Zarazila se když zaslechla své jméno.Zhluboka se nadechla a vydala se do přijímací místnosti. ,,Přeješ jsi, otče?" ,,Byl tu ten mudlovský šmejd..." oznámil jí. ,,Snape?Co tu proboha dělal?" vypravila ze sebe a sama se v duchu podivila nad svojí reakcí. ,,Přišel kvůli tobě..." utrousil. ,, Jak mi ty jeho řeči vysvětlíš?" ,,Kvůli mě?Já nechápu o čem to mluvíš,nic s ním nemám..." odtušila blondýnka rozpačitě
,,Jistě..." prohlásil ironicky. ,,Nelži mi, Cisso!"
,,Bylo to jenom chvilkové poblouznění,vzal si to moc k srdci a pořád mě pronásleduje..." vychrlila ze sebe ,,Nic víc s ním nemám...přísahám"

,,Neříkal jsem ti snad, aby sis s takovými jako je on, nezačínala?!" křičel. ,,Pro takovéhle křížence jsme tě nevychovali..."

,,Já se ti omlouvám...ale když Malfoy se choval tak bezcitně a já ho nechtěla...a...a Snape se choval jinak..." snažila se z toho vykroutit ,,...už se to nebude víckrát opakovat otče" hlesla nakonec.

,,V to doufám nebo..." zasekl se. ,,Mužeš být ráda, že jsi tě i po tom všem chce Lucius vzít..." ,,To je pro mne nevýslovné potěšení otče..." přikývla ,,Velice ráda se stanu Malfoyovou" odvětila s lehkým úsměvem na tváři. ,,Dobře tedy..." usoudil. ,,Už můžeš jít..." ,,Děkuji otče.." přikývla a odešla spěšným krokem.
---
O několik hodin později se strhla v jednom z pokojů hádka.Bellatrix Blacková se už zase dostala do křížku s Narcissou a obě dvě na sebe štěkaly jak rozzuření psi.
,,Ne! Ty a Lucius...Vy nikdy nebudete svoji..." prudce chytila plavovlásku za ruku. ,,Nikdy! Rozumíš?!Nikdy!",,Přestaň Bellatrix! Já si ho vezmu! Ty mi v tom nezabráníš! " odsekla Narcissa. ,,Ne!" zakřičela a vytáhla hůlku. ,,Crucio!"Obrovská bolest...tu cítila blondýnka svíjející se na podlaze. ,,nech mě...." vypustila sotva ze sebe,každé nadechnutí jí prudce bodlo u srdce.Trpěla bolestí,která jí ničila jak zevnitř,tak zvenčí. ,,přestaň!" nadechla se znovu...

Černovláska po chvilce sklopila hůlku, popošla blíž k ležící Narcisse, klekla si vedle ní a podívala se do jejích modrých očí, z kterých sršelo zoufalství. ,,Proč mi každý ve všem brání...?" sykla nakonec spíš pro sebe a nechala si stéct jednu slzu.... Plavovláska zhluboka oddychovala,jakoby chtěla všechen vzduch jenom pro sebe.Pohlédla na svou sestru. ,,Někdy prostě nemůžeš mít to...co chceš..." hlesla ,,Jenže ty máš vždycky to největší štěstí..." řekla. ,,A mě to moje štěstí vždycky někdo...rozdrtí..."Narcissa se napřímila ,,Určitě nakonec najdeš někoho,koho budeš milovat,víc než Malfoye..." odvětila a letmo se usmála ,,Co ty víš?Třeba mě bude Lucius jenom zneužívat a bude chodit za tebou,přeci s ním čekáš dítě" ,,Žádné dítě není..." oznámila jí Bella s klidem. ,,Že není? Ale vždyť si říkala...." nechápala plavovláska ,,To jsem si vymyslela!" vysvětlila. ,,Snížila jsem se k něčemu takovému...jen a jen kvůli němu...",,To ho musíš hodně milovat..." usoudila s úsměvem a zvedla se ze země ,,No..hezky se mi tu s tebou povídalo,ale už radši půjdu...." ušklíbla se a zamířila ke dveřím. ,,Hm...no tak si běž..." odsekla a vstala. ,,Měj se hezky Bello...doufám že nám přijdeš na svatbu" uculila se a spěšně vyšla z pokoje.
---
Mladá blondýnka vyšla z pokoje své nejstarší sestry, kráčela po schodech a najednou oproti sobě spatřila vysokého muže s plavými vlasy. ,,Luciusi, co tu děláš?" ,,Přišel jsem na malou návštěvu" uculil se a prohlédl si jí ,,Sluší ti to..." prohodil a letmo se usmál. ,,Děkuju..." opětovala jeho pohled, přistoupila k němu blíž a zlehka se dostkla jeho rtů. ,,Jak se ti daří?" zeptal se a pohladil jí po vlasech. ,,No...právě teď jsem měla menší rozhovor s Bellatrix..." odpověděla.
,,Vážně? A o čem ste si povídali,pokud se můžu zeptat?" usmál se a vzhlédl ke dveřím poblíž schodiště. ,,Přiznala se mi, že si to s tím těhotenstvím vymyslela...",,Skutečně?" upoutal na ní svůj pohled ,,A já už chtěl opatřovat nějaký ten kočárek,jak říkala..." ušklíbl se a objal Narcissu kolem pasu. Plavováska se na něj uculila, pohladila jej po tváři a jejich ústa se spojila...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do jaké koleje byste chtěli?

Nebelvír
Mrzimor
Havraspár
Zmiozel

Komentáře

1 Kessie Kessie | Web | 24. září 2008 v 20:53 | Reagovat

peknéééééééééééééé.... Bella je hrozná.. ale to bys už potom nebola ona však.. inč to bolo pekné :-D

2 Cho* Cho* | Web | 27. září 2008 v 19:32 | Reagovat

JO mocinky krásný!!! ♥ ♥ ♥

3 Prue vaše SB Prue vaše SB | Web | 29. září 2008 v 14:37 | Reagovat

*****my very very goodky :D SB*

pošli to všem svým sbnkám at vidí jak je máš rád/a

4 Prue vaše SB Prue vaše SB | Web | 30. září 2008 v 6:28 | Reagovat

Ahojky

Hlasuj pro mě prosím v 3. kole SONC jsem tam pod Prue a zastupuji Kirsten Beel

5 Prue vaše SB Prue vaše SB | Web | 30. září 2008 v 6:39 | Reagovat

Zapoměla jsem napsat adresu www.palacinki.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama